Shitet Mercedes E Clas 220 Cdi Regjistrim

3 300 EUR

Shitet nga: Alban Dje 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
E 220
Shitet Mercedes E Clas 220 Cdi (2.2)Me Regjistrim 6+1shpejtsi Gjendje Shum te Mir Teknike Dhe Optike Posedon :Airbag,Abbs,Tempomat,Klim ,Fellne 15",Centrall 6+1Shpejtsi Gjendje Perfekt Vetur Familjare Dokumentacjon Ne Rregull Hipotek Nuk Asht Denime Nuk Ka Perkthimi Pa Problem.
Leaflet
Në fillim