Shitet mercedes e240

6 500 EUR

Shitet nga: Markeljan 03 Dhj 03:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Artanë
Struktura e veturës
Smallcar
Modeli
E 240
Shitet mercedes benz e240 benzin gas makina eshte gjendje shume te mir si nga ana xhenerike dhe estetike me sherbime te bera ne kohe..makina shitet per arsye mos perdorimi... Impjanti prins me vler 1500 euro . Vaj viltra motori te saponderuar. Vaj filter kamio t sapo nderuar..ferota pasqyra te sapo nderua ...gomat bridgeston 100% t reja..mund ta coni ku te doni tek mekaniku juaj me i besuar...makina ska as1lloj problemi...0697226510 vetem what up....cmimi 6500 euro pak i diskutushem
Markeljan
069726510
Leaflet
Në fillim