Mecesea 2.5

1 600 EUR

Shitet nga: Ali 09 Tet 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
E 250
Shes mercedesin 2.5 disel shum ne gjendje profekte. Regjistrim ka dhe 8 muj te intersunit mujn te na kontaktojn 044397734
Leaflet
Në fillim