SHES MERCEDES E KLAS 270 CDI AUTOMATIK RKS 2003

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto sallon Albani Sot 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
E 270
SHES MERCEDES E KLAS 270 CDI
VIti i prodhimit 2003
Automatik tiptronik
Elegance model
FUll opsione
I doganuar dhe rexhistruar rks
Mundsi ndrrimi 044 106 941
Auto sallon Albani
044106941
Leaflet
Në fillim