Mercedes E 300 BLUETEC

8 200 EUR

Shitet nga: Arton 13 Dhj 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 300
Shes mercedesin e posaardhur nga Zvicra.
Edhte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike guma te dimrit te reja, nuk ka nevoj as per jnvestimin me te vogel.
Leaflet
Në fillim