Shes mercedesi boj ndrrim

0 EUR

Shitet nga: Xxx 08 Shk 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
E 300
Shes merecedesin
Dizell 3.0 motorr
Rks ka 07.02.2021
Bej dhe Ndrim
Leaflet
Në fillim