MERCEDES BENZ E320 RKS

0 EUR

Shitet nga: Albert Dje 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 320
Mercedes E Klas 320 CDI.
- Viti i Prodhimit Ne Fund 2003.
- I Doganuar Dhe i Regjistruar
- Ekstra Full Posedon.
- Automatik Tiptronik.
- Airbag.
- ABS ESP.
- Komanda Ne Timon.
- Klima Tronik.
Leaflet
Në fillim