MERCEDES-BENZ ,, E350CDI,,, FULL2010__14500

14 500 EUR

Shitet nga: Izer 12 Dhj 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 350
l
Shitet Mercedes E350 V6 -Avangarde
➖Viti i prodhimit 2010
➖Marshi Automatik
➖Ngjyra e Zeze

Posedon;Kamera Para dhe pas ,Shiber,ulse lekure me nxemje,senzor shiu,Navigacion me program te kosoves,Klime Tronike me 4 Zonale, Marshi automatik larte,xhama te erret Dy qelsa Fellne 18 te modelit 2016 goma dimri ne gjendje shum te mire kontakto:044,865,125
Leaflet
Në fillim