Shitet Mercedes Benz E 350 cdi - Bluetec -2012

13 900 EUR

Shitet nga: M-M Sot 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 350
Shitet Vetura Mercedes E350 - Bluetec - Avangarde
Viti i prodhimit - 2012 -
Motori - 3.0 - modeli E350 - 265 pss
Nderruesi - Automatik
Xenon bi xenon
Senzor para dhe mbas - parkassist.
Timon multifunksional - F1
I Rexhistruar ne RKS
Ne gjendje perfekte teknike dhe optike ..!

044/304-302

Leaflet
Në fillim