Mercedes Benz E430 4MATIC

Shitet nga: Jetmir Nimonaj 18 Pri 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Deçan
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
E 430
Shes meredes benz E430 4x4 , Navigacion , cenzor , karrika me nxemje , karrika me masazh , lekur per mrena , dhe shum gjana tjera ekstra .
Jetmir Nimonaj
+37745565651
Leaflet
Në fillim