Shitet Mercedes GL350 Bluematic 4x4

25 000 EUR

Shitet nga: Asllan Sot 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
SUV
Modeli
GL 350
Shes Mercedes GL350 Diesel me te gjitha serviset e kryera dhe ne gjendje te rregullt teknike. I ka 7 ulese dhe eshte veture perfekte familjare.

Regjistrimi i pare ne RKS ne vitin 2017.

Jam perdorues privat, e shes sepse e kam ble modelin e ri dhe nuk me nevojitet me.
Leaflet
Në fillim