Xhip Mercedes ML 270

8 900 EUR

Shitet nga: Uke 09 Gush 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Deçan
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 270
Shes Mercedes Benz ML 270 viti 2005 Disell,automatik i zi shume i paster dhe ne gjendje ok.ML eshte i doganuar ne javen e fundit 2017,goma te reja etj .Bej nderrim me veture X5 disell 3.0 nga viti 2011.Qmimi i diskutushem me kesh
Leaflet
Në fillim