Mercedes-Benz ML 280 DISEL 2006 Komfort

13 000 EUR

Shitet nga: Bujari 15 Qer 01:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 280
Pershendetje,

Shes Veturen Mercedes ML 280 Disel viti i prodhimit 2006 i ardhur nga Suedia.

Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe e pa doganuar vetura posedon keto dhe shum sende tjera qe mund te telefononi per me shum info.

ABS
CENTRALOS
NAVIGATOR
BLUETOOTH
KLIM
AUTOMATIK PLUS MUNDESIT NE TIMON PER TE NDRRUAR SHPEJTSIT APO MARSHIN PLUS MINUS.
ETJ,ETJ,ETJ


Per me shum info kontaktoni numrin 049206592.
Vetura gjindet ne Fushë-Kosovë
Cmimi 13000
Leaflet
Në fillim