Mercedes Benz ML 280cdi 4matic

15 500 EUR

Shitet nga: Valdet 09 Mar 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 280
xenon klimatronik dvd prapa me ndegjojse fellne te mira goma te reja senzor komanda ne vollan kilometra te garantuara ne gjendje shume te mire teknike dhe optike
Leaflet
Në fillim