ML 300 CDI

0 EUR

Shitet nga: 044 121 472 Sot 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
ML 300
SHITET

MERCEDES ML300 CDI 4MATIC
SERIA 164 BLUEEFFICIENCY
VITI I PRODHIMIT 2011
I SAPO DOGANUAR
I ARDHUR NGA ZVICRA🇨🇭🇨🇭
POSEDON GOMAT E REJA TE VERES DHE TË DIMRIT
POSEDON LEDA PARA
CENZORA SHIU
DRITAT XENON
CENZORA PARKINGU PARA MBAS
NAVIGATION
KOMANDA NE TIMON
SHPEJTSI NE TIMON F1 F2
AUTOMATIK 7GTRONIK
KARRIKAT LIKUR
PASQYRE ELEKTRONIKE
FULL FULL OPCIONE
KLIMATRONIK
KARRIKAT ME MEMORJE
I RUJATUR SHUM
SERVISAT E KRYER
ZERO ZERO INVESTIME
SHIQONI FOTOT
NUMRI PER KONTAKT 044 121 472 044 172 932 045 616 736 OSE VIBER
+377 44 121 472
044 121 472
044 121 472
Leaflet
Në fillim