Mercedes benz ML 300 4 Matic

13 800 EUR

Shitet nga: Muhamett 19 Shk 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 300
Shes ML 300 disell te vitit 2008 ne
Gjendje te mirë teknike dhe optike
I regjistruar KS 1 vit
Goma te reja dimri
Servisin e sa po kryer ne mercedes garazh,

Per info me te hollesishme na kontaktoni ne
Nr. +38344679448
Leaflet
Në fillim