ML 350 CDI 4Matic

25 500 EUR

Shitet nga: Agron 15 Tet 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 300
Shes Makinen Luksoze dhe shume te Sigurte me te gjitha opsionet. (Full Option) Vetura eshte ne Gjendje shume te mire teknike dhe Optike, e ruajtur si mrena ashtu edhe jashte. * Marka : MERCEDES BENZ * Modeli : ML 350 CDI 4Matic * Motorri : 3.0 * Lënda Djegëse: Dizel * Marshi : AUTOMATIK * Km 170.919 * Ngjyra e Zeze Metalike * Viti i Prodhimit 2010 * Cmimi: 25.500 Euro * Regjistrim deri ne fund te muajit te 9 , pres bleres serioz!!
044550975
Leaflet
Në fillim