Mercedes Benz ML350

24 000 EUR

Shitet nga: Mercedes benz 09 Dhj 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Burim
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 350
Shitet vetura Mercedes-Benz ML350, ne gjendje perfekte optike dhe teknike. AMG packet.
Opsionet:
Hapje dhe mbyllje qendrore me gisht,
Karrikat me nxemje para dhe mbrapa,
Panorame,
Lane assist,
Brake assist,
Kamerë,
Start/stop,
Goma te reja te dimrit Hankook, gjithashtu dhe te veres Pirelli.
Vetura eshte e posa doganuar, e importuar nga SHBA. Per qdo informate tjeter kontaktoni ne numrin +38345761762. Qmimi i pa diskutueshem.
Mercedes benz
045761762
Leaflet
Në fillim