Mercedes ML 350 AMG Paket 4Matic BlueTec

32 000 EUR

Shitet nga: Blin Fazliu Sot 04:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Viti
2012
Transmetuesi
Automatik
Kilometrazha
110 000 - 119 999
Karburanti
Naftë
Targa
Kosovare
Ngjyra
E kaltërt
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli
ML 350
Makina posedon :

-Body kit AMG nga fabrika
-Bixenon
-Intelligent Light System
-Navigacion
-Panoram
-Fellne AMG 20"
-Parking Pilot (PARKTRONIC)
-Amortizer me ajer (AIRMATIC)
-Attention assist
-DISTRONIC
-DSR
-LED
-Tempomat
-Uleset me nxemje para dhe mrapa
-Model i 2013
-Xhamat e pasem te erresuar nga fabrika
-SERVISI i eshte kryer ne Qershor te ketij viti.
Makina eshte ne gjendje perfekte.
Blin Fazliu
044827552
Leaflet
Në fillim