G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 20.00€

20 EUR

25 EUR

Shitet nga: Gjin 21 Shk 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 350
Vetura me qera nga 20 euro dita, te gjitha veturat tona jane full kasko dhe ne gjendje perfekte, ju mirepresim!
Pranimi dhe dorezimi ne aeroport ose lokacionin tuaj.

Mercedes Ml 350 bluetec 2010
Peugeot 208 1.4 2013
Vw polo 1.2 2012
Dacia sandero stepway 1.5 2018
Seat Leon 2011
Suzuki Sx4 Automatik 2011
Golf 6 2011
Golf 7 2015 2.0 DSG
Opel Astra
Opel Corsa etj..
G-Rentals 045-777-223 +38349123113 viber/whatsapp
Leaflet
Në fillim