Mercedes-Benz ML 500 4Matic

3 000 EUR

Shitet nga: boby Sot 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Viti
2010
Transmetuesi
Automatik
Kilometrazha
190 000 - 199 999
Karburanti
Benzinë
Targa
Kosovare
Ngjyra
E hirit
Komuna
Zveçan
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli
ML 500
automjeti nuk aksidentohet kurrë
Kategoria: SUV / SUV / Pickup
Viti: 2010
Largësia: 191,456 milje
Zhvendosja: 5,461 cc
Fuqia: 285 kW (387 kf)
Karburanti: benzinë
konsumi:
afërsisht 12.8 l / 100 km (e kombinuar)
rreth 17.6 l / 100 km (qendra e qytetit)
rreth 10.0 l / 100 km (jashtë qytetit)
CO ₂-Emissionenca. 304 g / km (e kombinuar)
Numri i vendeve: 5
Numri i dyerve: 4/5
transmetim: automatik
Kondicionimi funksional
ndihmë parkimi
Airbags: Airbags front dhe anësore
Ngjyra: Metalik argjendi
Brenda: lëkure, e zezë.
boby
Leaflet
Në fillim