Shitet ose ndrohet Mercedes Benz w164 ML 6.3 AMG

19 900 EUR

Shitet nga: ML 6.3 AMG 04 Dhj 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Sedan
Shitet ose ndrohet Mercedes Benz w164 ML 6.3 AMG mod Amerikan viti 2007 ne gjendje shum te mir optike si dhe mekanike me servis sapo te berë Goma te reja e regjistruar me RKS full opcione kamer,Navi,Tv ne ulset e pasme karrikat me nxemje dhe ftofje sensor shiu etj kontakt +383 49 323 054

Ndrim nese me konvenon
Leaflet
Në fillim