Mercedes Vito 109 CDI

5 200 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TechPro Project Electric Dje 18:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Shes Mercedes-Benz Vito 109 CDI
I regjistruar dhe Doganuar ne RKS

TechPro Project Electric
Ofrojmë shërbime të shpejta, kualitative dhe inovative ne lemine IT-së dhe sistemeve të sigurisë elektronike. Shërbimet kryesore që ofrojmë janë: - Sisteme të Kamerave të Sigurise - Sistemin e Alarmit të Vjedhjes - Sistemin e Alarmit të Zjarrit - Sisteme të Kontrollit të Qasjes - Sistemin per perllogaritje te orëve për punëtore. - Sisteme të Telefonisë Lokale - Sistemin e rrjetave kompjuterike - Automatizime të ndryshme
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Fushe Kosove, Rr.Dardania Tregoje në hartë
+38649444220
TechPro Project Electric
+38349444220
Leaflet
Në fillim