Shes, Ndrroj Mercedes Vito 110 CDI, 2012

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TechPro Project Electric 22 Shk 17:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Shes ose Ndrroj Mecedes Vito 110 CDI, viti i prodhimit 2012, ne gjendje shume te mirë.

tel: 049285712

Specifikacioni i motorit:

Kubikazha: 2.2
Power (kW) 70 kW
Horsepower 95 hp
Horsepower 94 bhp

Konsumimet:

City 9 l/100km
Highway 6.4 l/100km
Combined 7.4 l/100km.

Çmimi me marveshje ose ndrrim.
TechPro Project Electric
Ofrojmë shërbime të shpejta, kualitative dhe inovative ne lemine IT-së dhe sistemeve të sigurisë elektronike. Shërbimet kryesore që ofrojmë janë: - Sisteme të Kamerave të Sigurise - Sistemin e Alarmit të Vjedhjes - Sistemin e Alarmit të Zjarrit - Sisteme të Kontrollit të Qasjes - Sistemin per perllogaritje te orëve për punëtore. - Sisteme të Telefonisë Lokale - Sistemin e rrjetave kompjuterike - Automatizime të ndryshme
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Fushe Kosove, Rr.Dardania Tregoje në hartë
+38649444220
TechPro Project Electric
049285712
Leaflet
Në fillim