Blejm Vetura Te AKSIDENTUARA 24/7 Online

13 000 EUR

Shitet nga: Xxxx Dje 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
S 350
Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Online 24/7 Online✅
Blejm Vetura Gjith Kosoven me Dogan dhe Pa Dogan nga viti 2000 deri 2020 ne Gjindemi Gjith kosoven .
Kontakt/Nr: 049 758 458☎️
Leaflet
Në fillim