Mercedes S350 4MATIC AMG

41 000 EUR

Shitet nga: merca 06 Shk 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
S 350
SHITET S CLASS 350 4Matic Amg 193xxxKm

Shitet Mercedes Sclass 350 4Matic AMG viti i prodhimit 2015 i doganuar me goma te dimrit

Automjeti posedon:

•Autopilot
•Mos shkeljen e vijave te bardha dhe te nderrprera
•Distronic
•Leximin e shenjave rrugore
•Autoparking
•Drita Intelegjente
•Kamera 360 shkallë
•Hologram
•Navigacion 2020
•Liftin per terene te ndryshme
•Amortizera Air-Matic Comofort/Sport
•Aktivizimi i videos gjat ngasjes
•Karrika me nxemje dhe ftofje
•Karrika e pasme me shtrirje long version
•Xhama të errësuar nga prodhuesi
•Perde
•2xPanorama
•Mbyllja e bagazhit me pulla dhe me kemb
•SOS CALL/SERVICE CALL/INFORMATION CALL
•Led ngjyra 7 Nuanca

Mundesi nderrimi

Kontakt 045-644-820
Viber +38345644820


TAG: Audi Q A, A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q2 Q5 Q3 Q7 Allorad BMW F20 F01 XD 120 320 530 M Paket 520 GT 535 530d 730 D 1 3 5 7 X1 X3, X4, X5, X6, 8 Pasat, Phaton, VW Bora Tiptronik Mazda Focus Ka Kuga laptop Fiesta Mindeo Picasso x-Type s-Type Land Cruiser superB Passat 3C, CC, GTD DSG Automatic seat ibiza altea leon ALFA ROMEO, CHEVORLET Fabia DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA Octavia Daewo ndrrim COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO 460 volvo 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament banese dy tre dhomeshe noteri banes qender kuqe pozicioni hapësire zyre lokal afarist bardha kompenzim hiri ordinance ndërrim sallon ondulimi qera kredi call keste tregetare centre studio banimi center 2 3 + 1 royal vg dardani tregtia bregu i diellit, veture vw qira ulpiane qafa rruga b c nderrime posta pllac ndrrim afarizem parcele toke shtepi banim villa pushim shpi pushimore natyre vikendice vikendic druri shpi tok kompjuter CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW SHARAN t5 T4 TUAREG Golf Polo 1 2 3 4 5 6 7 IV VI VII, V, Tiguan, Avansuar Touareg, Touran 7 ulese, FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne Peugeot, Citroen DS4 DS5 c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo , Smart, MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 e300 E350 ML320 ML500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLO
Leaflet
Në fillim