Mercedes Benz SL 1977

12 000 EUR

15 000 EUR

Shitet nga: Enri 21 Korr 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Cabriolet
Modeli
SL 450
Shitet sl 450 , ne gjendje te shkelqyer. viti 1977, cdo pjese origjinale. automatike kondicioner, xhama elektronik.. Hard Top origjinal, mbajtse dhe cover origjinal, Soft Top dhe Kabrio Cmimi: 12,000 euro. Kerkohet shitje e shpejte.. cmimi i negociueshem.
Leaflet
Në fillim