Mercedes 508D shlep

Shitet nga: SHEMI 19 Korr 02:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
Minivan
Modeli
SLK 300
shitet dhe nderohet shlepi per bartjen e automjeteve
Mercedes 508D n e gjendje shum te mir teknike dhe pune per me shuk kontakto
ne nr tel dhe viber +37745 514 209
Leaflet
Në fillim