Mitsubishi Asx 1.8 Did 4X4

0 EUR

Shitet nga: Jon 23 Maj 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
ASX
Mitsubishi Asx 1.8 Did,Diesel, motor me zingjir, 4X4, 150 ps, viti 2012, ngjyra hiri perle, 6 shpejtsi,drita ksenon,start stop, llupa mi la dritat, senzora ne branik, panorama ,vollan multifunksional,tempomat, pasqyret me rrym dhe i palohen,frigorifer, xhamat e pasem te erresuar nga prodhusi,shpenzimet shum te vogla, 4 gomat te reja te dimrit, 190 mi km, me garancion dhe liber servisi, i posa ardhur nga zvicrra, gjitha serviset e posa kryera, gjendje perfekte , i doganuar dhe regjistruar rks
Leaflet
Në fillim