Mitsubishi carisma 2003

0 EUR

Shitet nga: Mitsubishi 25 Shk 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Carisma
mitsubishi carisma 1.9 dizel D.I.D 2003 regjistrim i skaduar tiptop si ne motorr ashtu edhe ne kareseri nuk ka nevoj per asnje investim shitet dhe mund te nderrohet me ndonje kombi ose pikap nese mkonvenon
Mitsubishi
049590894
Leaflet
Në fillim