MITSUBISH CARISMA 1.9 Di-d 74kw 101hp🔥🔥

0 EUR

Shitet nga: Edin 16 Shk 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Carisma
Shitet Mitsubish Carisma 1.9 DI-D 74kw 101hp model i veqant (CLASIC) viti prodhimit 2001 vetura posedon:
-195.000 KM (garantuara)
-Klim ac
-4xABS
-Gjama elektronik
-Radio cd/usb/aux
-Hapje dhe mbyllje qendrore
-Goma dimri 2019 me fellne alumini
-Dritat LED
-Brenda LED
-Instrumentablen Crom
-Hidraulik
-2 qelsa
-10 muj RKS
-karrikat e Lancerit 2005/6
-servisin komplet te kryer(ule filtera)
-Trap amortizera jastaka gumica stabilizator
-SHPENZIME minimale 4.5l-100km
-Ne emer timin personal Vetur familjare shum e ruajtur dhe e mirmbajtur
-E gatshme per qdo lloj prove dhe kontrolle
-Per me shum info kontakt Viber/whatsap/call +38345240426
Leaflet
Në fillim