Shitet Vetura

3 200 EUR

Shitet nga: Oliver Sedaj 20 Nën 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Carisma
Shes veturën Mitsubishi Carisma, 1.6, Benzin,2002,
165 mijë km, goma të reja të verës dhe të dimrit, me klimë servise të rregullta.Info. Tel.
Viber 044/049–159–564
Oliver Sedaj
044159564
Leaflet
Në fillim