Mitsubish Grandis 2.0 Diesel 2009 6 ulese me dogan

4 200 EUR

Shitet nga: Kushtrim 25 Maj 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Grandis
Shitet mitsubishi grandis 2.0 diesel viti prodhimit 2009, i sapo ardhur nga Gjermania 6 ulese senzora parkimi , tempomat etj
Vetur kompakte me shpenzime te vogla dhe familjare.
044159718
+38344159718 Viber
Kushtrim
044159718
Leaflet
Në fillim