PJSE PER MITSUBISHI L200- 2004-2010

0 EUR

Shitet nga: Florent 14 Shk 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Drenas
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
L200
PJESE MITSUBISHI. L 200-2004 /2010
SI DHE PJESE PER SHUME GJIPA TJER
NDRUES AUTOMATIK
DHE MANUAL
JU MIRPRESUM
TEL-0038349872355
0038349194854
0038344194854
Leaflet
Në fillim