Mitsubish L200 4X4-2004

0 EUR

Shitet nga: Altin 21 Maj 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
L200
I sapo ardhur nga Austria
Me dogan dhe homologim
Viti 2004
Me klim
Xhamat elektronik,pasqyret elektronike,hapja mbyllja dyerve me telekomand
Kilometra 160 mij

Nissan,ford,defender,navara,mazda,hilux
Altin
  Online
045621007-049535555
Leaflet
Në fillim