Shes mitsubish l400

1 400 EUR

Shitet nga: Mergim 24 Sht 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
L400
Shitet kombi ne gjendje shum te mir teknike me motor 2.5 vetem 130000km me 3 ulse sigurim deri ne mujin e 4 2019 akumllatora 2 te ri te vartes goma te reja te veres dhe te dimrit

Leaflet
Në fillim