CITY CAR - 6 Mitsubishi i-Miev Elektronik

8 100 EUR

Shitet nga: Enver 28 Maj 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mitsubishi
CITY CAR - 6 Mitsubishi i-Miev Elektronik:
Viti i prodhimit: 2016
Regjistrimi i parë: 02/2017
Fuqia: 66 HP
Dyer: 5
Distanca me një mbushje: 160Km
Shpejtësia maksimale: 130Km/h
Shpenzimet: më pak se EUR 1.00/100Km, 12.5KW/100Km
Kilometrat: 10,000 – 15,000
Koha e mbushjes: Fast Charge 30 min, Slow Charge 6h.
Ngjyra: E Bardhe (5) dhe Hiri (1)
Posedon Adapter per mbushje normale (Slow Charge) kompatibile me sistemin Evropian (shtekarat t\'shpies 220v).
VOZIT PA PARE: Deri me 1-Janar-2020 mbushja pa-pare tek njëra nga kompanitë e derivative në Kosovë (Fast Charge).
Ulëset me nxemje, Pasqyret vetëpalosje, Ngroje/Ftohje me teledirigjues (nga shtepia).
Tejet i rekomandueshëm për shfrytëzim Urban.
Cmimi: EUR 8,100 / Njësi
Cmimi ne Fabrik \"00\" eshte EUR 22,000
Leaflet
Në fillim