Micubishi me rryme i Miev elektrik mitsubishi

8 500 EUR

9 500 EUR

Shitet nga: Toni 13 Maj 03:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mitsubishi
Mitsubishi i-Miev Elektronik

Viti i prodhimit 2015
Regjistrimi i parë 2017
5 Dyer
Distanca me një mbushje 160Km
Shpenzimet më pak se EUR 0.50 euro
per 100Km, 12.5KW/100Km
Koha e mbushjes Fast Charge 30 min,
Slow Charge 6h.
Neper pumpa e ke gratis mubushjen per 30 minuta ne Hib Petrol, Shell, mbushet full me rryme neper pumpa fast charging per 30 min
Kimatronic ftoht dhe ngrohje
Posedon Adapter per mbushje normale mundesh me e mbushe ne shpi pa problem ne shtikera normal
Ulëset me nxemje,
Pasqyret vetëpalosje,
Ngroje klimatizim Ftohje
Automatik
Usb
Dvd

Cmimi ne Fabrike eshte EUR 22,000
Cmimi ne gjermani eshte EUR 15 000 euro
Cmimi i shitjes ne Kosove 8500


TAG TAG TAG TAG
hibrid, me rryme, eco,
Micubishi, Toyota, Elektrik, Opel astra corsa vectra zafira insignija touran golf audi passat mercedes bmw fiat ford etj audi a4 audi a5 audi a6 audi a4 b9, Smart
4 Dyer ....
Toni
  Online
044 169 336
Leaflet
Në fillim