PJESE PER M ITSUBISHI OUTLANDER 2.0

0 EUR

Shitet nga: Safeti 18 Maj 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Drenas
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Te ne munde te gjeni pjese per mitsubisha
Si dhe gjipa te ndryshem
Ju mirpresum
Tel 0038349194854
049872355
044194854
Leaflet
Në fillim