PJESE PER MITSUBISHI OUTLANDER 2.0-2007

0 EUR

Shitet nga: Safeti 18 Maj 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Drenas
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
TE ne mund te gjeni pjese per Mitsubisha
Si dhe per shume lloje te ndryshme te xhipave
Ju mirpresum
Tel:0038349194854
044194854
0038349872355
Leaflet
Në fillim