Bandasha 16 coll per mitsubishi. Viber

0 EUR

Shitet nga: Leutrim 11 Maj 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Shiten bandashat 16 coll per mitsubishi. Besoj bajne dhe ne veturat tjera japane. . Viber.
Leaflet
Në fillim