Auto pjese Auto diagnoze per vetura Japoneze

0 EUR

Shitet nga: nissan 26 Maj 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Pajero
Shes pjes per Mitsubishi Pajero 3,2 DiD - 2000 Shes CD + radio digitale origjinal per Toyota Avensis D -4D Toyota Land Cruiser D-4D 3.0 ccm ,viti 2003 - 2006, Toyota Prado D-4D 3.0 ccm ,viti 2002 - 2005, Toyota Avensis D-4D 2.0 ccm ,viti 2001 - 2006, Toyota Rav-4 D-4D 2.0 ccm ,viti 2002 - 2005, Toyota Corolla D-4D 2.0 ccm ,viti 2002 - 2006, Nissan Patrol D-4.2 6 cylinder Nissan Sunny D-2.0 Nissan Primiera D-2.0 Nissan Almera =TINO D-2.0 NISSAN TERRANO 2.7 HONDA 2.2 i-CDTI MAZDA 6 , 121, 323 , 626 ,DIESEL DHE BENZIN ROVER 75 Te interersuarit mun te lajmrohen ne Tel: 044 / 049 131 031 viber: (+37744131031) Apo te vizitoni faqen tone : http://nissan-service1.simplesite.com/437938833 #Nissan
nissan
  Online
049131031
Leaflet
Në fillim