Shitet Nissan Vanete Cargo 2.3 Diesel

Shitet nga: XXX 17 Shk 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

35 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: 200 SX
Nissan Vanete Cargo 2.3 Diesel ne gjendje te rregullt dhe shum i rujtun.
Viti prodhimit 1998
Regjistrim deri me 18.01.2020
Bejme edhe ndrrim...
Per me shume kontakto ne viber: +38345986641
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim