NDRROJ DizeL RKS i Qlajmrum Nissan Bluebird -87

0 EUR

Shitet nga: Muharrem Viber 01 Tet 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Bluebird
Shes ndroj motori ne gjendje shum te mir dhe ne karaseri i rujtun mrena shum i paq shpenzimet minimale 5 litra 100 km ju falimiminderit per mirekuptim
Muharrem Viber
049324468
Leaflet
Në fillim