Nissan Juke 1.5 dizel

Shitet nga: petrit 10 Nën 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 800 EUR   18 500 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Juke
Viti i prodhimit 2014, vetura eshte ne gjendje shume te mire thuaj se e re e paisur me te gjitha opsionet e fundit; kamere, tempomat, opsione te ndryshme te amortizimit dhe vozitjes, bluetooth telefon, navigacion, etj. Ka mundesi edhe ndrrimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim