Nissan Kubistar- U SHIT!!

0 EUR

Shitet nga: Aldi Kastrati 24 Gush 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Kubistar
Shitet Nissan Kubistar Ne Gjendje Shum Te Mir i Ardhur Nga Gjermania
Gomat e Dimrit
Gjomat E Pasme Të Zi Original
I ruajten Si Nga Jasht Ashtu Edhe Nga Mbrenda
Mund Te Na Kontaktoni Ne Viber Dhe WhatsApp
Aldi Kastrati
049715283
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione