Nissan Micra CC 1.4, kabriolet.

Shitet nga: Festim 11 Nën 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 144 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
Shitet vetura Nissan Micra CC 1.5 benzins, vetura eshte kabriolet e padoganuar e ardhur nga zvicrra. Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe me shume pak km vetem pjesen perpara eshte me disa demtime siq shihet ne foto.
+38649399772 (viber)
+37744791007
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim