Shitet nissan micra okazion

Shitet nga: Micra 04 Mar 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 66 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
Shitet Nissan Micra 1.0 B 2002
Makina disponon :
Xhama elektrik,airbag,abs,air/coundition,clima,timon me 3 pozicione,5 porta,aux,modeli fundit i ksaj serie,60hp,shum e ruajtur si brenda dhe jasht,goma te reja,3 celsa origjinal,shume ekonomike etj.
Eshte ne gjendje super motorike,xhenerike....tag:
Golf,wv,vw,passat,1.9,mercedes benz,bmw,skoda,ford,220,250,270,320,1.3,toyota,mini cooper,fiat
Makina ndodhet ne Tirane me dokumenta te rregullta....e mbajtur gjithmone ne garazh...
Nr : +355 69 86 70 141 cmimi okazion 1800 eur i diskutueshem!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim