Lir dhe e Mir

Shitet nga: mixhen 12 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 122 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Note
Kerri esht ne gjendje te rregullt por i pershtatashem per Invalid.pasi qe esht i rexhistrum si invalid.
Rexhistrim deri ne muajin Tetor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim