Nissan Primastar 2.0 Dci90

4 150 EUR

Shitet nga: Fitim Ismaili Dje 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Nissan

makina është në gjendje të mirë, motori dhe pajisjet janë në rregull, Shërbimi u krye para 5000 km (edhe 20 000km per me vozit veturen)
Frenat janë ok


Makina është në Bujanoc Mund të sjellë gjithashtu kufinit e bujanocit !

makina është me numra zviceran


për më shumë informacion, na kontaktoni përmjet viber.

Nga bujanocit ose nga svicra
+381628406888 +41765620106Leaflet
Në fillim